Rok 2013 będzie dla ciebie wyjątkowo udany. Jowisz da ci szansę na spełnienie marzeń, a Saturn pokaże, ile jeszcze jest w twoim życiu do osiągnięcia i obudzi twoje ambicje. Intuicja podpowiadać ci będzie korzystne rozwiązania. Wiosną dużo zyskasz dzięki udanej współpracy z innymi ludźmi. Wszędzie gdzie się pojawisz spotkasz się z życzliwością i zrozumieniem. Lato sprzyja zajęciom, które związane są z pięknem i sztuką. Zaczniesz częściej pojawiać się w galeriach i modnych klubach. Zyskasz oddanych przyjaciół z towarzystwa, które ma inspirujące hobby. Będzie wesoło i poczujesz, że twoje życie nabiera blasku.

Miłość

Zyskasz w tym roku świeże spojrzenie na sprawy miłości, pozbędziesz się uprzedzeń czy zahamowań. Jowisz zapewni ci powodzenie, a także postawi na twojej drodze wyjątkowe osoby. Wodniki pozostające w stałych związkach w kwietniu zafundują ukochanej osobie małą rewolucję! Uda ci się tak zorganizować różne obowiązki domowe, abyście mogli mieć więcej czasu dla siebie nawzajem. Egzotyczne podróże będą bardzo udane. Druga połowa roku sprzyja umacnianiu związków i nawiązywaniu trwałych przyjaźni.

Kariera

Dzięki korzystnym umowom i właściwym podziale obowiązków zyskasz w 2013 roku więcej pieniędzy. Warto je zainwestować, bo czas sprzyja pomnażaniu gotówki. Interesy, o których dotychczas tylko marzyłaś, zaczniesz realizować w drugiej połowie roku. Bądź jednak czujny, a w styczniu nie mów wszystkim o swoich planach. Im więcej zachowasz w tajemnicy, tym lepiej, bo unikniesz kłopotów z konkurencją. Nie buntuj się przeciw szefowi, dostosuj się do innych, bo dzięki pracy zespołowej więcej zyskasz niż w pojedynkę. Daj sobie pomóc.

Zdrowie

Jowisz sprzyja odzyskiwaniu sił życiowych. Poczujesz się zdrowszy i silniejszy. Zacznij jednaj dbać o siebie we wrześniu i październiku, bo Mars sprawi, że różne zaległości niespodziewanie mogą wyjść na jaw.

Kto z tobą?

Możesz liczyć na pomoc Barana i Bliźniąt. Z nimi zyskasz przewagę nad konkurencją i odsuniesz od siebie nieżyczliwe ci osoby. Jeśli romans, to z Wagą lub Strzelcem.

 

Horoskop całoroczny

Horoskop całoroczny dla 12 znaków zodiaku na cały rok. Horoskop dzienny, partnerski, kariera, zdrowie itd na cały przyszły rok.