Zaraz po Nowym Roku postanowisz zerwać z nudą i nieciekawymi znajomymi. Postanowisz wyrwać się ze starych układów i zdobyć nowe umiejętności. Jowisz w trygonie do twojego znaku doda ci skrzydeł i umożliwi realizację ambitnych pomysłów. Pomyślisz o dalszej nauce, chętnie zmienisz rytm swojego życia. Jowisz będzie sprzyjać twoim zamierzeniom, a nowe przyjaźnie bardzo ci się przydadzą. Także podróże dostarczą ci w tym roku wielu wrażeń i będą sprzyjały interesom. Druga połowa roku może przynieść ci okazję do dłuższego wyjazdu, a nawet przeprowadzki.

Miłość

Bądź optymistą i nie daj się wciągnąć w cudze miłosne spory. Plotek w tym roku może być więcej niż zwykle, a ty będziesz w centrum różnych wydarzeń. Jeśli jesteś samotny, to czeka cię w wakacje więcej okazji do nowych znajomości. Emocji szukaj w podróży lub w Internecie, ale bądź ostrożny. Na płomienne obietnice nadejdzie czas w sierpniu i wrześniu. Wenus przebywać będzie wtedy w twoim znaku i sprawi, że spełnisz swoje marzenia o udanym, bezproblemowym związku. Nie bój się zaangażować i odkryć przed bliską osobą, co naprawdę czujesz.

Kariera

Jeśli szukasz lepszej posady lub wielkich pieniędzy, to w tym roku planety szczególnie ci sprzyjają. Będziesz pracować na najwyższych obrotach. Żadna ważna sprawa nie uda się bez ciebie. Zostaniesz wybrany do reprezentowania innych, wysłany w ważną podróż, a ludzie będą cię uważnie słuchać i chętnie wypełnią twoje polecenia. Druga połowa roku to doskonały czas, aby założyć własny biznes lub wpaść na pomysł, który zapewni ci wielki przypływ gotówki. Pod koniec roku odpocznij i zregeneruj siły.

Zdrowie

Kondycja będzie ci dopisywać, ale warto regularnie ćwiczyć. Będziesz ruchliwy i energiczny, a jazda rowerem lub gra w piłkę okażą się idealnymi sportami dla ciebie. Warto też ćwiczyć jogę i rozwijać się duchowo. W grudniu Mars w twoim znaku zodiaku sprawi, że zapragniesz nauczyć się tańczyć, grać w szachy u wyładować nadmiar energii w sporcie lub dodatkowych aktywnościach.

Kto z tobą?

Możesz liczyć na pomoc Bliźniąt i Panny. Oni mają ten sam co ty głód wiedzy i przygód, co ty. Na pewno cię zrozumieją. Jeśli romans, to z Bykiem lub Wodnikiem.

 

Horoskop całoroczny

Horoskop całoroczny dla 12 znaków zodiaku na cały rok. Horoskop dzienny, partnerski, kariera, zdrowie itd na cały przyszły rok.