W tym roku będzie można na ciebie liczyć. Podejmiesz się załatwienia ważnych spraw, które dotyczą całej rodziny. Załatwisz zaległe wizyty w urzędach, sądach czy u prawnika. Będziesz decydować, rządzić i dzielić obowiązki. Dzięki Jowiszowi masz szczęście do ludzi, działając razem z kimś zyskasz więcej niż w pojedynkę. Druga połowa roku przyniesie okazję do poważnych inwestycji. Mieszkanie, ziemia lub nowy samochód staną się tematem numer jeden podczas rodzinnych spotkań. Warto zainwestować w coś, co jest trwałe. Inwestycja zwróci się wielokrotnie po kilku latach. Jesienią wszyscy docenią twoje sukcesy.

Miłość

Odkryjesz na nowo uroki bycia we dwoje. Staniesz się serdeczny i wyrozumiały, a partner zrozumie, że życie bez ciebie jest smutne i ponure. Rok 2013 sprzyja szczęśliwym wydarzeniom rodzinnym, chrzcinom, wspólnym uroczystościom. Dla samotnych Strzelców najlepszy czas w miłości to styczeń, maj i październik. Spotkasz wreszcie kogoś, kto rozumie twoje szalone i niekonwencjonalne podejście do życia. Neptun w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że pociągać cię będą nietypowe związki lub relacje z osobami spoza twojego kręgu znajomych.

Kariera

Zapowiada się pracowity rok. Będziesz inwestować, decydować i rozmyślać o sprawach, które dotyczą całej firmy lub nawet branży. Twoje doświadczenie i pomysły w maju i październiku przydadzą się wszystkim współpracownikom. Wszystko się uda, ale trzymaj się z daleka od interesów, które nie wydają ci się pewne lub poważne. Zadbaj w tym roku o swoje pieniądze. Zaplanowanie wydatków i stały limit na karcie kredytowej pomoże ci zaoszczędzić pieniądze na egzotyczny wypoczynek.

Zdrowie

Potraktuj swój wizerunek jak poważną inwestycję, nie oszczędzaj na fryzjerze i porządnych kosmetykach. Choć diety mogą nie dać trwałego efektu, to i tak promieniować będziesz urokiem i dobrym humorem.

Kto z tobą?

Możesz liczyć na pomoc Wagi i Wodnika. Oni docenią twoje genialne pomysły i chętnie towarzyszyć ci będą w ryzykownych eskapadach. Jeśli romans, to z Baranem lub Bliźniakiem.

 

Horoskop całoroczny

Horoskop całoroczny dla 12 znaków zodiaku na cały rok. Horoskop dzienny, partnerski, kariera, zdrowie itd na cały przyszły rok.