Planeta Saturn przemierza twój znak zodiaku. Będzie cię dyscyplinować i namawiać do ciężkiej pracy. Nie poddasz się chandrze, nie dasz nikomu sobą rządzić. Odsuniesz od siebie niemożliwe plany i sprawy, odwołasz ryzykowne decyzje. Będziesz realistą i zaczniesz podejmować decyzje nie pod wpływem emocji, ale kierując się zimną kalkulacją zysków i strat. Karierze lub nauce nie poświęcisz więcej czasu, niż jest to absolutnie konieczne, chyba że od lat pracujesz na wspięcie się na zawodowy szczyt. Wtedy masz okazję dostać się tam, gdzie są nieliczni. Intuicja cię nie zawiedzie, bo czasami każdy w życiu musi zwolnić tempa, zająć się domem i życiem duchowym. Prywatne i rodzinne wydarzenia znajdą się w centrum twojego zainteresowania. W tych dziedzinach życia oczekuj szczęśliwych wydarzeń i sympatycznych niespodzianek.

Miłość

Będziesz w romantycznym nastroju. Nie pozwól tylko go sobie popsuć! Im mniej będziesz przejmować się cudzymi opiniami, tym lepiej dla ciebie. W kwietniu i maju sprzyja ci powodzenie, nie przegap tylko kogoś, kto jest bardziej nieśmiały od ciebie!

W wakacje uda ci się wyjaśnić nieporozumienia między tobą a osobą, na której ci zależy. We wrześniu pojawi się ktoś, dla kogo warto będzie coś w życiu zmienić. Zaufanie i przyjaźń będą początkiem pięknej miłości. Saturn sprzyja realizacji poważnych planów, potraktuj partnera i sprawy rodzinne poważnie, a wiele zyskasz.

Kariera

Sprawy rozpoczęte w ubiegłych latach zostaną poddanie próbie. Nie walcz o to, do czego i tak nie jesteś przekonany. Latem łatwo uporasz się z kłopotami. Sprzyja ci wtedy szczęście w sprawach, które związane są z bankami, sądami i urzędami. W drugiej połowie roku spotkasz na swojej drodze kogoś, kto doda ci odwagi i zainspiruje cię do odkrywczych zawodowych pomysłów. Skorpiony, które od dawna pracują na awans, w tym roku ugruntują swoją pozycję i staną się niezastąpione.

Zdrowie

Wpływ Saturna sprawi, że będziesz w tym roku bardziej delikatny, a nawet możesz szybciej się męczyć lub dłużej spać. Pora przestać zachowywać się jak siłacz i w weekendy dać sobie trochę wolnego. Najlepszy czas, aby wydać decydującą wojnę nadwadze i różnym nałogom, nadejdzie w drugiej połowie roku.

Kto z tobą?

Możesz liczyć na pomoc Byka i Panny. Oni nie zostawią cię w potrzebie i wesprą cię finansowo i duchowo. Jeśli romans, to z Rakiem lub Rybą.

 

Horoskop całoroczny

Horoskop całoroczny dla 12 znaków zodiaku na cały rok. Horoskop dzienny, partnerski, kariera, zdrowie itd na cały przyszły rok.