W tym roku staniesz się bardziej odpowiedzialny i pracowity. W kontaktach z ludźmi możesz napotkać na trudności i uprzedzenia, bo nie każdy będzie podzielać twoje cele. Aby uniknąć kłopotów częściej się uśmiechaj i nie wypominaj otoczeniu wszystkich drobnych błędów. Już w lutym uda ci się uporządkować trudne sprawy, a wiosnę powitasz w doskonałym humorze. Spodziewaj się w tym roku szczęśliwych rodzinnych wydarzeń. Ktoś zaprosi cię na ważną uroczystość, a być może powierzy zaszczytną funkcję świadka na ślubie. Trygon Saturna zapewni ci stabilność życiową i finansową.

Miłość

Podejmiesz odważne miłosne decyzje, poparte głęboką refleksją na temat natury uczuć. Staniesz się pewny tego, czego pragniesz od drugiej osoby. Kto sprosta twoim wymaganiom, tego hojnie wynagrodzisz! Kto odważy ci się przeciwstawić, temu postawisz trwałe warunki. Powodzenie w miłości sprzyja ci w marcu i kwietniu, ale w lutym unikaj dwuznacznych romansów! Ktoś może chcieć od ciebie stanowczo zbyt wiele lub pojawi się kilka okazji jednocześnie. Miłość to także sztuka wyboru, a najlepszym doradcą jest twoje własne serce. Od czerwca dobra passa w miłości i związkach.

Kariera

Pierwsza połowa roku przyniesie ci mądre pomysły i wspaniałe okazje, które będą rozwijać się i przynosić zyski przez następne miesiące. W marcu proś o awans lub szukaj lepszej posady. Latem odczujesz ogromną pokusę lenistwa, ale nie warto jej ulegać i zanadto się nad sobą rozczulać. W drugiej połowie roku nadarzy się okazja do zarobienia sporych pieniędzy. Jowisz przyniesie korzystną propozycję, da ci szansę na szybki awans.

Zdrowie

Postanowisz prowadzić bardziej uporządkowany tryb życia. Już na początku roku zmienisz plan zajęć. Znajdziesz wreszcie czas na ćwiczenia i relaks. Dzięki temu wiosnę powitasz w doskonałej kondycji, a jesienią nie złapie cię katar ani grypa.

Kto z tobą?

Możesz liczyć na pomoc Byka i Koziorożca. Zawsze możesz ja nich liczyć w potrzebie. Jeśli romans, to z Rakiem lub Skorpionem.

 

Horoskop całoroczny

Horoskop całoroczny dla 12 znaków zodiaku na cały rok. Horoskop dzienny, partnerski, kariera, zdrowie itd na cały przyszły rok.