Powiesz "stop" nudzie i stagnacji! Rok 2013 sprzyja sprawom, które wymagają od ciebie świeżego spojrzenia, a nawet zdolności do ryzyka. Efekty tego, co w tym roku osiągniesz, okażą się trwałe. 26 czerwca Jowisz wkroczy do twojego znaku zodiaku. Nadarzy się okazja do zdobycia nowych znajomych, którzy okażą się dobrymi doradcami. Przypomnisz sobie o pasjach i zainteresowaniach, na które od dawna nie miałeś czasu. Rok 2013 będzie korzystny także dla sprawom domowych i rodzinnych. Uda ci się wyremontować dom lub wymieniać meble, a twoje artystyczne talenty będą miały okazję rozbłysnąć. Możesz spodziewać się dobrych wiadomości dotyczących dzieci i krewnych.

Kariera

W tym roku najważniejsi będą ludzie! Jowisz sprawi, że łatwo będzie ci odnaleźć się w nowym środowisku, a nawet zdobyć poparcie różnych ważnych osób dla swoich działań. W lipcu i październiku oczekuj większych zysków, ale także propozycji służbowych wyjazdów lub nawet dalszej nauki. Wyjdź z cienia i pokaż, na co cię stać. Raki, które marzą o założeniu własnego biznesu, w drugiej połowie roku powinny zacząć realizować od dawna odkładane plany.

Miłość

Lato w tym roku będzie gorące! W czerwcu szczęście bardzo ci sprzyja. W twoim otoczeniu pojawi się więcej interesujących osób. Wybierz tę, która ma podobne do twoich zainteresowania, a nie będziesz się nudzić przez jesień i zimę. W stałych związkach mnóstwo szczęścia, to dobry rok aby brać ślub i starać się o dziecko. Wszystko się ułoży po twojej myśli, mów tylko głośno, czego pragniesz.

Zdrowie

Jowisz zapewni mnóstwo wiele energii. Będziesz w doskonałej kondycji. Czerwiec i lipiec to dobry czas, aby poznać nowe dziedziny sportu. W weekendy nie siedź w domu! Spacery, spotkania z przyjaciółmi, kulturalne zajęcia sprawią, że nabierzesz pozytywnej energii. Od 13.07 do 28.08 Mars przebywa w twoim znaku, unikaj kłótni, uprawiaj sport, zabierz się za remont, a rozładujesz nadmiar energii.

Kto z tobą?

Możesz liczyć na pomoc Byka i Skorpiona. Osoby urodzone pod tymi znakami zodiaku zrozumieją cię bez słów. Jeśli romans, to z Panną lub Koziorożcem.

 

Horoskop całoroczny

Horoskop całoroczny dla 12 znaków zodiaku na cały rok. Horoskop dzienny, partnerski, kariera, zdrowie itd na cały przyszły rok.