Czeka cię rok pełen nowych propozycji, które dla których chętnie zmienisz bieg twojego uporządkowanego życia. Postanowisz zmienić wszystko na lepsze i nie będziesz chciał zmarnować ani chwili swojego czasu. Planeta Jowisz od lipca sprzyja nauce, twojej pracy, awansowi. Wszystko jednak będzie wymagało od ciebie cierpliwości i systematyczności. Już w wakacje twoja strategia przyniesie spodziewane efekty! Druga połowa roku bardzo sprzyja zyskom, awansowi, zdobyciu szacunku i prestiżu.

Miłość

To dobry czas na pielęgnowanie istniejących już związków. Saturn w sekstylu do twojego znaku sprzyja utrwalaniu tego, co zdobyłeś przez ostatnie lata. Zdobędziesz się na ważne wyznanie i deklarację, wspólne mieszkanie czy poczęcie dziecka. Związki oparte na prawdziwych uczuciach mają szansę na rozkwit! Samotne Panny w lipcu i sierpniu mają szansę odnowić relację z kimś, z kim los je dawniej rozłączył. Neptun osłabi twój krytycyzm i poczujesz ochotę na romantyczne zauroczenie. W drugiej połowie roku zaczniesz doceniasz uroki rodzinnego życia, pogodzisz się z kimś z rodziny.

Kariera

Mimo powodzenia w sprawach finansowych wskazana jest ostrożność. Na początku roku sprawy związane z rodzinnymi inwestycjami mogą nie układać się aż tak pomyślnie, jakbyś sobie tego życzył. Będziesz musiał pokazać innym, jak zarządzać majątkiem i sprawnie inwestować. Uporządkuj swoje rachunki, bądź oszczędny i skromny. Nie bierz kredytów, jeśli nie jest to konieczne. W lipcu i sierpniu możesz spodziewać się większych zysków. Pod koniec roku dzięki przyjaciołom twoja sytuacja zawodowa się poprawi. Trygon Plutona będzie cię wspierał cały rok i pomagał w pokonywaniu słabości.

Zdrowie

Bądź dla siebie wyrozumiały i zapewnij swojemu organizmowi trochę wytchnienia i luksusu. W ostatnich miesiącach roku panuj nad nerwami, bo od października do grudnia Mars skłaniać cię będzie do kłótni lub ryzykownych zachowań za kierownicą.

Kto z tobą?

Możesz liczyć na pomoc Byka i Raka. Oni nie będą cię krytykować i wesprą cię w ważnych sprawach. Jeśli romans, to z Koziorożcem lub Rybą.

 

Horoskop całoroczny

Horoskop całoroczny dla 12 znaków zodiaku na cały rok. Horoskop dzienny, partnerski, kariera, zdrowie itd na cały przyszły rok.