Sympatyczni ludzie, brak poważniejszych problemów i odpowiednia ilość gotówki zapewnią ci poczucie bezpieczeństwa i dobry humor. Dzięki szczerości i odwadze wyjaśnisz wiele nieporozumień, które zaprzątały twoją uwagę w zeszłym roku. Latem sprzyja ci szczęście w podróży i podczas załatwiania ważnych spraw z obcokrajowcami. Ten rok to dobry czas, aby rozpocząć naukę języka, zapisać się na ciekawe kursy czy studia. Saturn w kwadraturze do twojego znaku ostrzega jednak, abyś przestrzegał reguł i pilnował spraw zawodowych, a wszystko będzie dobrze.

Miłość

Zaczniesz domagać się od partnera jasnych deklaracji. Jeśli twoje życie uczuciowe jest satysfakcjonujące, przeżyjesz rok wielkich wspólnych sukcesów i zdecydujesz się na poważny krok: ślub, dziecko, wspólne zamieszkanie. Jeśli nie - z wiarą w swoją szczęśliwą gwiazdę poszukasz kogoś odpowiedniejszego! Lwy nigdy nie muszą się martwić o brak powodzenia. Wakacje sprzyjają znajomościom, które przetrwają dłużej, niż sądzą zazdrośni znajomi.

Kariera

Sprzyjać ci będą osoby na wysokich stanowiskach, a zbiegi okoliczności związane z pracą będą korzystne. Trzymaj się starszych i bardziej doświadczonych współpracowników, zabiegaj o wsparcie osób na wyższych stanowiskach, a umocnisz swoją pozycję. W kwietniu i maju unikaj przechwałek i konfliktów z ludźmi, którzy i tak nie mogą ci zaszkodzić. W drugiej połowie roku będziesz czerpać mnóstwo korzyści ze swoich pomysłów. Zdobyte wcześniej umiejętności będą przydatne. Odkurz zaświadczenia o kursach i szkoleniach. Pozytywnym zmianom w pracy szczególnie sprzyjać będą lipiec i sierpień.

Zdrowie

Wysiłek fizyczny będzie ci sprawiać przyjemność, ale nie jest to dobry czas na uprawianie ekstremalnych sportów. Saturn może osłabić twoją kondycję, rób więc rutynowe badania i chodź na kontrolne wizyty do lekarza. W wakacje bądź ostrożny i nie daj się namówić do ryzyka. Wybierz pływanie, jogę lub pilates, a poprawisz kondycję kręgosłupa i przez cały rok będziesz w dobrej formie.

Kto z tobą?

Możesz liczyć na pomoc Barana i Wagi. Oni poradzą ci, jak uniknąć problemów oraz zyskać szacunek i podziw otoczenia. Jeśli romans, to z Bliźniętami lub Strzelcem.

 

Horoskop całoroczny

Horoskop całoroczny dla 12 znaków zodiaku na cały rok. Horoskop dzienny, partnerski, kariera, zdrowie itd na cały przyszły rok.