Uda ci się złapać trochę oddechu po ważnych wydarzeniach, których bohaterem byłeś w ostatnich latach. Twoje sprawy biec będą spokojnym rytmem, a ty nad wszystkim odzyskasz kontrolę. Doskonale udadzą się w tym roku wyjazdy. Nawet służbowe szkolenia i zjazdy będą zabawniejsze, niż przypuszczasz. Wiele Koziorożców odkryje nowe zainteresowania związane z psychologią, religią i filozofią. Hobby da ci mnóstwo satysfakcji, a być może odnosisz dzięki niemu różne stare znajomości. Saturn pomoże ci w ustabilizowaniu twojej sytuacji zawodowej i finansowej.

Miłość

W miłości czeka cię spokojniejszy rok. Ciesz się rodzinnym szczęściem i przestań wszystkich naokoło pouczać. W lipcu grożą ci jednak nieporozumienia ze starszymi osobami, które mogą wtrącać się w twoje prywatne sprawy. Przyjmuj dobre rady, ale decyzje podejmuj samodzielnie! Samotnym Koziorożcom nie grozi nuda, choć w ich otoczeniu więcej będzie dobrych przyjaciół, niż romantycznych adoratorów. Sierpniowy wyjazd może to zmienić, jeśli tylko pozwolisz komuś zrobić pierwszy krok. Koniec roku przyniesie szczęśliwe wydarzenia rodzinne, a Koziorożce bez pary wreszcie przestaną być samotne.

Kariera

Pojawią się nowe źródła dochodów, ale rok nie sprzyja zbyt ryzykownym inwestycjom. Zajmiesz się spłacaniem starych kredytów i będziesz cieszyć tym, co udało ci się osiągnąć. Praca i kariera nie będą twoim głównym celem, zapragniesz mieć więcej czasu dla siebie i swojej rodziny. Dopiero w drugiej połowie roku poczujesz przypływ zawodowych ambicji. Bądź czujny, bo pojawi się wtedy korzystna propozycja zmiany stanowiska lub pracy. Podpiszesz korzystną umowę, znajdziesz sojuszników i wspólników.

Zdrowie

Potrzebujesz w tym roku więcej preparatów wzmacniających i ciepła! W wakacje koniecznie znajdź czas na urlop. Dobrą zdrowotną inwestycją będzie w tym roku dłuższy pobyt w spa.

Kto z tobą?

Możesz liczyć na pomoc Byka i Panny. Oni nie zostawią cię w potrzebie i zrozumieją twoją potrzebę samotności, która od czasu do czasu cie nawiedza. Jeśli romans, to z Rakiem lub Rybą.

 

Horoskop całoroczny

Horoskop całoroczny dla 12 znaków zodiaku na cały rok. Horoskop dzienny, partnerski, kariera, zdrowie itd na cały przyszły rok.