W tym roku staniesz się bardziej wymagający nie tylko dla innych, ale i dla siebie samego. Planeta Saturn nakłaniać cię będzie do podsumowań i radykalnych decyzji. Od kwietnia do maja wojowniczy Mars dodawać ci będzie odwagi. Jego wpływ uczyni z ciebie twardego negocjatora i odważnego lidera. Poczujesz, że potrzebujesz w życiu więcej swobody i przestrzeni. Bez żalu zakończysz relacje, które nie pozwalają ci skupić się na tym, co jest dla ciebie najważniejsze. Trudne wybory już w lipcu okażą się opłacalne.

Kariera

W pierwszej połowie roku Saturn pomoże ci sprawnie krzątać się wokoło twoich spraw. Będziesz punktualny i pracowity. Zwyciężysz w sporze, a nawet pokonasz kogoś, kto przypisuje sobie twoje pomysły. Od lipca poczujesz, że możesz trochę zwolnić. Będziesz rozwijać pomysły z poprzednich miesięcy, powiedzie się współpraca z młodymi osobami. Od sierpnia do września sprzyja ci Merkury. Zapisz się na kurs, zdobywaj najlepsze oceny i dyplomy. Wszystko to przyda ci się pod koniec roku, kiedy pojawi się szansa na awans i podwyżkę.

Miłość

Nie zmieniaj się, bo wszystko się ułoży! Bądź w tym roku taki, jakiego lubisz siebie najbardziej: energiczny, otwarty i wesoły. Od osób, które mówią ci, że z różnych powodów tak nie wypada, trzymaj się z daleka. Kwiecień i maj sprzyjają miłości, a sierpień romantycznym podróżom. Jowisz zadba, abyś nie spędził wakacji sam! W stałych związkach nastanie wreszcie więcej zrozumienia i miłości. Planeta Wenus sprzyja samotnym Bykom w dniach 9.01-2.02, 15.04-9.05, 22.07-16.08, 11.09-7.10 i 5.11-31.12. Umawiaj się wtedy na randki, wychodź z domu i ryzykuj, a znajdziesz miłość.

Zdrowie

Pora nadrobić zdrowotne zaniedbania. Zrób kontrolne badania, pamiętaj o umówionych wizytach. Przez drogą połowę roku Jowisz sprzyjać będzie szybkiej regeneracji twojego organizmu.

Kto z tobą?

Możesz liczyć na pomoc Raka i Panny. Oni wesprą cię w trudnych chwilach i z chęcią będą ci towarzyszyć w szalonych zabawach. Jeśli romans, to z Koziorożcem lub Rybą.

 

Horoskop całoroczny

Horoskop całoroczny dla 12 znaków zodiaku na cały rok. Horoskop dzienny, partnerski, kariera, zdrowie itd na cały przyszły rok.