Czeka cię pracowity rok, ale wcale nie będziesz z tego powodu narzekać! Jowisz, który do czerwca przebywa w twoim znaku, korzystnie wpłynie na twoją karierę, a Saturn pomoże ci w skrupulatnej realizacji życiowych planów. Co sobie zaplanujesz, to zrobisz, bez względu na opinie otoczenia. Nowe wyzwania uświadomią ci, czego się w życiu nauczyłeś i ile wartościowych rzeczy możesz jeszcze zrobić. W każdej dziedzinie życia im wyżej będziesz w tym roku mierzyć, tym wyżej w przyszłości zajdziesz. Taka okazja może nie powtórzyć się przez kolejne dwanaście lat, więc łap okazje i ryzykuj.

Kariera

Przed tobą nie tylko możliwość awansu, ale i zdobycia dodatkowych wpływów oraz pieniędzy. W kwietniu i maju rozpoczynaj ważne sprawy, negocjuj lub szukaj nowej pracy. Podejdziesz poważnie do swoich zobowiązań, ale w czerwcu i lipcu czyjeś spóźnienia i lenistwo zaczną cię denerwować. Mów otwarcie o tym, co można poprawić, a zyskasz autorytet. Przez cały rok będziesz mógł liczyć na pomoc ludzi, którym sam zawsze byłeś życzliwy. Szukaj dodatkowych pieniędzy i śmiało przedstawiaj szefowi swoje żądania. Teraz masz okazję dostać lepszą pracę lub utrwalić swoją pozycję zawodową. Korzystaj z pomocy, której chętnie udzielać ci będą inni.

Miłość

Pomyślisz o stałych związkach i kimś, na kim zawsze można się oprzeć. Nie szalony książę z bajki czy królewna, a cierpliwy opiekun i poważna kandydatka stanie się poszukiwanym przez ciebie ideałem. Lipiec sprzyja nowym, ważnym znajomościom. We wrześniu układaj wspólne plany, kupuj mieszkanie, myśl o powiększeniu rodziny. Nie uciekaj od zobowiązań, w tym roku wreszcie poczujesz, że dorosłeś do ważnych decyzji.

Zdrowie

Jowisz sprzyja pozytywnym zmianom w stylu życia. Jeśli zdecydujesz się na dietę i zaczniesz ćwiczyć, efekty będą oszałamiające i trwałe. Uważaj na siebie w czerwcu i lipcu, kiedy Mars będzie przebywał w twoim znaku.

Kto z tobą?

Możesz liczyć na pomoc Barana i Wagi. Oni zachęcą cię do działania i udzielą wielu cennych wskazówek. Jeśli romans, to z Lwem lub Strzelcem. Macie podobny temperament.

 

Horoskop całoroczny

Horoskop całoroczny dla 12 znaków zodiaku na cały rok. Horoskop dzienny, partnerski, kariera, zdrowie itd na cały przyszły rok.