Nadchodzą dobre dni. Staniesz się bardziej pewny siebie i swoich możliwości. Kłopotów będzie mniej, a powodów do radości więcej. Zapomnisz wreszcie o zmartwieniach i problemach minionego roku. Uda ci się spełnić marzenie bliskiej osoby, a trudne sprawy wyjaśnią się na korzyść twojej rodziny. Latem zdobędziesz nowych przyjaciół, wybierzesz się w egzotyczną podróż. Jesień sprzyja twoim finansom. Uda ci się dokonać korzystnej transakcji. Będziesz mógł pozwolić sobie na bardziej luksusowe życie. To dobry rok, aby odważyć się na zakup większego mieszkania czy nowego samochodu.

Kariera

Bierz udział w konkursach, interesuj się każdą nową sprawą, spotykaj się z wpływowymi osobami. Otrzymane w marcu i kwietniu propozycje wymagać będą szybkich decyzji. Nie przywiązuj się do starych schematów i nie broń przed potrzebnymi zmianami. Jesienią będziesz zadowolony z tego, co udało ci się osiągnąć.

Miłość

Odkryjesz w sobie romantyczną duszę, spotkasz na swojej drodze niezwykłe osoby. Jeśli jesteś samotny, to zaufaj radom rodziny i przyjaciół. Dzięki ich pośrednictwu w drugiej połowie roku możesz zawrzeć ważną znajomość. Barany w związkach poważnie podejdą do wspólnych spraw. W czerwcu przekonasz partnera do pomysłu, który obojgu wyjdzie na dobre. W lipcu i sierpniu nie pozwól, aby ktoś plotkował na temat twoich sukcesów i wtrącał się do waszego związku. Planeta miłości Wenus będzie ci sprzyjać w dniach 1-9.01, 22.03-15.04, 27.06-22.07 i 7.10-5.11. Samotni mają wtedy szansę na miłość!

Zdrowie

Będziesz w dobrej formie, ale w tym roku słoneczne wakacje to twój obowiązek. Inaczej jesienią staniesz się przemęczony, a przecież czekają na ciebie ważne wyzwania! Ognisty Mars od 12.03 do 20.04 będzie przebywał w twoim znaku, co sprzyjać będzie regeneracji sił, powrócisz do świetnej formy sprzed lat.

Kto z tobą?

Możesz liczyć na pomoc Bliźniąt i Lew. Oni zrozumieją twoje szalone pomysły i będą ci wszędzie towarzyszyć. Jeśli romans, to ze Strzelcem lub Wodnikiem, pogłębisz wiedzę o swoich

 

Horoskop całoroczny

Horoskop całoroczny dla 12 znaków zodiaku na cały rok. Horoskop dzienny, partnerski, kariera, zdrowie itd na cały przyszły rok.